Наш ліцей З ІСТОРІЇ ЛІЦЕЮ
Школа - це перші кроки до знань, перша вершина яку довелося здолати кожному, це щемний спогад про такі далекі, і такі солодкі дитячі миті людського життя. Вперше в Бобриці школа була відкрита в 1905 році. Школа була трирічна церковноприходська. Учителем в усіх класах був Полішко Федір Олександрович, який здобув освіту в Канівській гімназії. В роки Великої Вітчизняної війни стара дореволюційна школа була повністю знищена під час жорстоких боїв. І діти після війни навчалися у пристосованих приміщеннях. У 1950 році силами громади села була споруджена школа "лєпка". ЇЇ прозвали так бо зроблена була з глиняних вальків, тобто зліплена з глини. З 1958 року бобрицькі школярі почати опановувати знання уже у восьмирічці. День 1 вересня 1974 року став пам`ятним не тільки для бобрицької дітлашні, а й для всього села. Саме тоді було відкрито нову восьмирічну школу, директором був Гордієнко Володимир Терентійович, який віддав освіті більше як 40 років життя. У 1981 році школа стала середньою, а у 1983 році відбувся перший її випуск. Директором був Бреус Іван Петрович, який сьогодні на заслуженому відпочинку. Пам`ять про тих , хто ціною власного життя захистив рідну землю від ворогів, свято бережуть у Бобрицькій школі. Тут створили зал Бойової слави, який є центром патріотичного виховання підростаючого покоління. Сьогодні сільська школа - це не лише географічне поняття. Вона по праву стала своєрідним центром організації дозвілля сільської молоді, зрештою,центром відродження національних традицій, народної та козацької педагогіки. Гарна школа на селі - наочне свідчення добробуту і соціального благополуччя суспільства, мудрості місцевої влади, міцності селянської родини. Такою є Бобрицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. А відповідного статусу цей навчальний заклад набув у 1980 році - через 75 років від заснування. |
Загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії рф проти України
Шоденно о 9 годині 00 хвилин
23
травня, українці відзначають День Героїв – щорічне свято, запроваджене
на честь усіх захисників нашої країни, які боролись та продовжують
боротись за рідну землю протягом не одного століття. День вишиванки 19 травня - День вишиванки  Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія.
Міжнародний День сім'ї15 травня Міжнародний День сім'ї Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Весь світ знає, якою талановитою, працелюбною, духовно багатою є українська нація.
Мово рідна, слово рідне...Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку. Міжнародний День рідної мови – подія, яку відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року.
Стрітення Господнє
З давніх-давен свято Стрітення вважалось днем першої зустрічі Зими з Весною. Тож
15 лютого учні 5 класу взяли участь у веселому дійстві, присвяченому
улюбленому християнському святу Стрітення Господнього. Провела захід
класний керівник Шевченко Світлана Володимирівна.
|
Слід здійснити вхід, щоб додати видимі лише для вас ґаджети